úterý 13. září 2016

LACE DRESS AND DENIM JACKET

  Na jaře jsem si myslela,že bych si na sebe tento trend tílek a šatů, co vypadají jako noční košilka nevzala, ale zas to dopadlo úplně jinak... :-D Několik saténových topů jste mohli vidět v minulých postech a nakonec přišly na řadu i ty šaty. Kupovala jsem je na konci jara v Německu v Pull and Bear. Do dnešního outfitu jsem je zkombinovala s oversized džískou, na kterou jsem přišpendlila pár připínáčků, aby působila zas trochu jinak... :-))

Jak se líbí vám tenhle trend? Nosíte-nenosíte? Užívejte posledních sluníčkových dnů a mějte se co nejlíp! :-) V.PULL AND BEAR/DRESS//
MANGO/JACKET//
BERSHKA/BAGPACK//
E-OBUV/CONVERSE//
CLAIRES/SUNNIES/CHOKER/PINS//

6 komentářů:

 1. Wow ♥♥ Pro mě perfektní outfit už od tvých slunečních brýlí až po špičky converse :-* Jinak tenhle trend šatů a tílek jsem si úplně zamilovala i přesto, že mi je jasný, že tento módní styl nebude u nás tolik pochopen stejně jako culottes :-D ;-)

  OdpovědětVymazat
 2. Nádhera! Moc ti to sekne :) Jako já o tomhle trendu pořád přemýšlím... tílko na rolák, šatičky a la noční košilka. Mají to hodně ve Stradivariusu. Fakt se mi to líbí, ale nevím, jestli bych to někam unosila.
  Meet My Lovely World

  OdpovědětVymazat
 3. Ten batůžek ti z celého srdce závidím! Jinak outfit nádherný jako vždycky. ♥
  vanilková Cath

  OdpovědětVymazat